Jesteśmy i mamy się dobrze. Ostatnio tyle się dzieje, że momentami nie nadążamy, tak nam dni uciekają. A lada dzień będzie jeszcze gorzej jak przystąpimy do projektu "nasze gniazdko - pozimowa reaktywacja", ale to dobrze, bo bardzo długo na to czekaliśmy. Swoją drogą musimy teraz spiąć poślady i sprężać się z robotą mając Maluszka w drodze :) Nie chcę mówić na pewno, ale wiosna chyba powoli zaczyna się i u nas. Jest pięknie - słońce, ciepełko (no z tym to może przesadzam, ale to już nie -5 jak to było jeszcze w tamtym tygodniu, wiec jest git) i mam nadzieję, że już tak zostanie, bo w tym roku zima ciągnie mi się niemiłosiernie. Ale to chyba tak zawsze jest jak człowiek na coś czeka. A co u nas? (jak to fajnie brzmi :) ) Wydaje mi się, że wychodzimy już na prostą z mdłościami. Nie latam już jak poparzona w wiadomym celu do toalety, owszem ciągle jeszcze mnie mdli, ale już naprawdę bardzo delikatnie. Choć dalej uparcie trzymam się wersji, że kawa mielona mogłaby dla mnie znikną...
serdeczne gratulacje !!!!!!! witamy Misia w naszej rzeczywistości....
OdpowiedzUsuńszybko poszło ???
czekam na relacje....
jeszcze raz gratuluje Rodzicom wspaniałego Synka :D
leptir
Gratulacje !!! :))
OdpowiedzUsuńGratuluję:)
OdpowiedzUsuńGratulacje :)
OdpowiedzUsuńgratulacje!
OdpowiedzUsuńzdrówka dla Ciebie i Waszego synka.
Gratulacje! Sprawnie poszło, skoro po szóstej rano jeszcze notkę pisałaś :-) Rośnij duży Misiaku i daj mamie czas na blogowanie :-)
OdpowiedzUsuńGratulacje, wiele zdrówka dla Was:)
OdpowiedzUsuńGratuluje!!
OdpowiedzUsuńNiech się zdrowo chowa!! ;**
Gratuluję!!! Wierzę, że piękne szczęście musi was przepełniać! Czuć to z tej notki razy stokroć! Niech będzie zdrowy, a wy szczęśliwi już na zawsze! Samych cudownych chwil w trójkę :*
OdpowiedzUsuńJeeej czekałam na taki wpis :))) Gratuluję Kochana!!! :)
OdpowiedzUsuńMamo i Tato! Gratulacje wielkie z okazji narodzin Waszego najdrozszego Syneczka Misia :) Jaka radosc wyyplywa z tych kilku zdan. Jak pieknie czytac, ze wszystko dobrze, ze Dzieciatko juz po tej stronie brzuszka, ze jestes taka szczesliwa! Misiuniu Happy B-Day :))) Blogowe Ciotki witaja na swiecie Okruszka i nie moga sie doczekac kolejnych wpisow! Moze nauczycielem kiedys zostanie, skoro wybral sobie taka fajna date he he :) Ajjj gratulacje wielkie RODZICE za trud i poswiecenie jakie wlozyliscie w przyjscie na swiat malego czlowieczka! Rosnij zdrowo Misio :)
OdpowiedzUsuńgratuluje :)
OdpowiedzUsuńCieszę się z Waszego szczęścia. Nie mogłam doczekać się takiego wpisu. Gratulacje!!! Buziaczki dla Misia!!!
OdpowiedzUsuńOgromne GRATULACJE! :) Dalej tego szczęścia, radości, którą po prostu "czuć"...i zdrowia dla Maluszka!
OdpowiedzUsuńGratuluje Synka! :)
OdpowiedzUsuńI życzę Wam dużo zdrówka :):*
Jak wspaniale! Gratulację! Zdrowia dla Was :)
OdpowiedzUsuńczekam na relacje, oby szybko :D
Gratulacje! Ale wzruszająca chwila :)
OdpowiedzUsuńCałusy dla Was!
gratuluje:) ojoj jaka radosc!
OdpowiedzUsuńgratulacje :)) wspaniałości!!:**
OdpowiedzUsuńGratulacje:)
OdpowiedzUsuńCudownie!!! Oby Maluszek rósł zdrowo! Gratulacje kochani!! :***
OdpowiedzUsuńgratuluje :)
OdpowiedzUsuńGRATULACJE KOCHANA>... nie moge uwierzyc, ze juz tulisz Maluszka. Pamiętam jak przygtowwyalas sie do slubu, mi towarzyszylas w ciazy a tu prosze.... Zdrowka wam wszystkim
OdpowiedzUsuńgratulacje! :) rośnij zdrowo Maluszku! :)
OdpowiedzUsuńogromne gratulacje :-)
OdpowiedzUsuńgratuluję!!
OdpowiedzUsuńCieszę się, że wszystko oki:)
Gratulacje !
OdpowiedzUsuńAh pamietam nasze pierwsze chwile... Bezcenne. Nacieszcie sie soba ! ;*
PS. Mogla bym zdjecie na emaila?.
Caluski dla Was ;*
gratuluje kochana:* to teraz pozostaje czekać na zdjęcie:)
OdpowiedzUsuńTymuś się cieszy z równo dwa lata młodszego kolegi! Graaaaaaatulujemyyyyyy :*
OdpowiedzUsuńKochani:) Ja też gratuluję i bardzo cieszę się z Wami:)
OdpowiedzUsuńDopiero co sama przeżywałam te cudne chwile, ach...! Cieszcie się sobą, utul ode mnie Misiulka!
A poród.. w sumie szybko Ci poszło:)
Gratulacje :)
OdpowiedzUsuńgratulacje :))
OdpowiedzUsuńGratuluję :)
OdpowiedzUsuńGratuluję!
OdpowiedzUsuńCudownie, że jesteście już w domku :)
Dużo zdrówka dla Małego Misia i cierpliwości dla szczęśliwych rodziców :*
Witamy :)
OdpowiedzUsuńNo i 'zmiescil sie' w pierwszej polowie miesiaca ;) Witaj Wago ;))
UsuńGratulacje Kfiatuszku. Całusy dla Ciebie i Misia.
OdpowiedzUsuńGratuluję! Zdrówka, szczęścia i pomyślności życzę! :)
OdpowiedzUsuńGratulacje dla Was kochani!
OdpowiedzUsuńNiech rośnie zdrowo!
(+przespanych nocy +przyjemnego karmienia małego ssaka ;)+samych radosnych chwil!)
Kochana!
OdpowiedzUsuńGratulacje :) :) :)
Życzę Wam, aby to szczęście trwało, i trwało, i trwało :)
i przepadła..
OdpowiedzUsuńnie przepadlam :) odezwe sie niebawem :)
UsuńWitaj ;* jak się czujecie?
OdpowiedzUsuńKochana gratulacje :) przepraszam że tak późno, mam nadzieję że mi wybaczysz :)
OdpowiedzUsuńżyczę aby synuś chował się na dużego chłopaka, niech rośnie wam zdrowo :)