Kochana córeczko,
Dokładnie rok temu, po dziewięciu trudnych miesiącach, pełnych niespodzianek i napięcia, przyszłaś na świat. Cudowna, wyczekana, wymarzona, idealna. Całkowicie odmieniłaś życie całej naszej rodziny, wnosząc do niej radość, uśmiech i mnóstwo szczęścia.
W dniu Twoich pierwszych urodzin życzymy Ci, żebyś nigdy nie utraciła swojej dziecięcej radości życia, żebyś zawsze była tak uśmiechnięta jak jesteś każdego dnia, żeby całe twoje życie było usłane różami i abyś potrafiła poradzić sobie z każdą trudnością, którą napitkasz na swojej drodze. Bądź najszczęśliwszą dziewczynką na świecie. Bardzo Cię kochamy! Wszystkiego najlepszego Słoneczko
Mama, tata i Junior
Dokładnie rok temu, po dziewięciu trudnych miesiącach, pełnych niespodzianek i napięcia, przyszłaś na świat. Cudowna, wyczekana, wymarzona, idealna. Całkowicie odmieniłaś życie całej naszej rodziny, wnosząc do niej radość, uśmiech i mnóstwo szczęścia.
W dniu Twoich pierwszych urodzin życzymy Ci, żebyś nigdy nie utraciła swojej dziecięcej radości życia, żebyś zawsze była tak uśmiechnięta jak jesteś każdego dnia, żeby całe twoje życie było usłane różami i abyś potrafiła poradzić sobie z każdą trudnością, którą napitkasz na swojej drodze. Bądź najszczęśliwszą dziewczynką na świecie. Bardzo Cię kochamy! Wszystkiego najlepszego Słoneczko
Mama, tata i Junior
Sto Lat dla Lusi! Niech rosnie zdrowa i madra, na pocieche rodzicom!!! :*
OdpowiedzUsuńWszystkiego dobrego!
OdpowiedzUsuńJak to szybko zleciało. Pamiętam jak pisałaś że właśnie urodziłaś jakby to było wczoraj a tu minął już rok.
Buziaki :*
Najlepsze życzenia dla córeczki :)
OdpowiedzUsuńSamych wspaniałości, niekończącej się beztroski, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! A dla mamy dużo siły i cierpliwości :)
o matko moja... spóźnione ale najlepsze życzenia dla Lusi! Zdrówka i uśmiechu! :*
OdpowiedzUsuń