Mam dziś tyle roboty, a ja sobie siedzę na kanapie obok śpiącej Lusi, piszę posta i popijam kawkę. Pełen luz.
Dzień będzie trochę na wariackich papierach, dlatego muszę zebrać się w sobie, żeby że wszystkim zdążyć. Dzisiejszy dzień wygląda tak. Przed 8 po raz ostatni odstawilysmy Juniora do przedszkola. Teraz kończy mi się prac pranie, jak wypiję kawę pójdę potwierdzić, żeby szybko wyschlo przy takiej pogodzie. Później ogarnę zabawki Lusi (choć nie wiem czy to jest sens, bo jak tylko wstanie to będzie tak samo jak jest). Spróbuję w is 3 jej coś do jedzenia, bo w tym tygodniu jest z tym masakra (upal+ząbkowanie, 4 żeby idą na raz). A później wyciągamy walizki i zaczynamy się pakować, booooo.... w nocy ruszamy nad morze. Koło 12:30 pojedziemy na spacer na naszą zacienioną trasę. O 13:30 odbieramy Juniora, żegnamy się z przedszkolem i jedziemy do domu. Trochę odpoczniemy, ogarniemy się, zaczekamy na męża i jedziemy z powrotem. Junior, Lusia i ja na zakończenie roku, a mężu na pogrzeb swojej babci. Właściwie nie miał z nią kontaktu, baaaardzo rzadko się widywali, ale wiadomo iść trzeba. Jeśli zdąży prosto z cmentarza przybiegmie jeszcze na zakończenie i będzie udawał, że był cały czas, a jeśli nie to ja i moi rodzice będziemy go kryć, że musiał wyjść na chwilę,bo inaczej Junior by się zaplakal. Później wstapimy jeszcze na chwilę na stypę, a en do domu kończyć pakowanie, spać, a koło 2-3 w drogę. W sumie roboty dużo nie ma, ale będzie dużo zamieszania, a tego nie lubię. Od jutra będziemy wypoczywać. Tym razem kierunek Trójmiasto. Z dziećmi za długo na plaży nie posiedzimy, zresztą my sami nie jesteśmy typem osób, które lubią się smażyć od rana do wieczora. Planujemy chodzić na plażę przed południem i pod wieczór, żeby się pobawić, a po południami chcemy trochę pozwiedzać. Molo w Sopocie, akwarium i port w Gdyni, dlugi targ i diabelski mlyn w Gdańsku, centrum nauki Eksperyment, wycieczka na Hel, takie są główne punkty programu. Jeśli macie pomysły na fajna rozrywkę z dziećmi w Trójmieście to będę wdzięczna za propozycje 😉
Miał być post o bilansie Lusi, ale postaram się go napisać w przyszłym tygodniu. A może uda się w drodze nad morze. Zobaczymy. Na pewno będzie.
Trzymajcie kciuki za dzisiejszy występ, za mnie coby mi z bardzo makijaż nie splynął ze wzruszenia i za nasz wyjazd.
Buziaki i ahoj przygodo!!
Dzień będzie trochę na wariackich papierach, dlatego muszę zebrać się w sobie, żeby że wszystkim zdążyć. Dzisiejszy dzień wygląda tak. Przed 8 po raz ostatni odstawilysmy Juniora do przedszkola. Teraz kończy mi się prac pranie, jak wypiję kawę pójdę potwierdzić, żeby szybko wyschlo przy takiej pogodzie. Później ogarnę zabawki Lusi (choć nie wiem czy to jest sens, bo jak tylko wstanie to będzie tak samo jak jest). Spróbuję w is 3 jej coś do jedzenia, bo w tym tygodniu jest z tym masakra (upal+ząbkowanie, 4 żeby idą na raz). A później wyciągamy walizki i zaczynamy się pakować, booooo.... w nocy ruszamy nad morze. Koło 12:30 pojedziemy na spacer na naszą zacienioną trasę. O 13:30 odbieramy Juniora, żegnamy się z przedszkolem i jedziemy do domu. Trochę odpoczniemy, ogarniemy się, zaczekamy na męża i jedziemy z powrotem. Junior, Lusia i ja na zakończenie roku, a mężu na pogrzeb swojej babci. Właściwie nie miał z nią kontaktu, baaaardzo rzadko się widywali, ale wiadomo iść trzeba. Jeśli zdąży prosto z cmentarza przybiegmie jeszcze na zakończenie i będzie udawał, że był cały czas, a jeśli nie to ja i moi rodzice będziemy go kryć, że musiał wyjść na chwilę,bo inaczej Junior by się zaplakal. Później wstapimy jeszcze na chwilę na stypę, a en do domu kończyć pakowanie, spać, a koło 2-3 w drogę. W sumie roboty dużo nie ma, ale będzie dużo zamieszania, a tego nie lubię. Od jutra będziemy wypoczywać. Tym razem kierunek Trójmiasto. Z dziećmi za długo na plaży nie posiedzimy, zresztą my sami nie jesteśmy typem osób, które lubią się smażyć od rana do wieczora. Planujemy chodzić na plażę przed południem i pod wieczór, żeby się pobawić, a po południami chcemy trochę pozwiedzać. Molo w Sopocie, akwarium i port w Gdyni, dlugi targ i diabelski mlyn w Gdańsku, centrum nauki Eksperyment, wycieczka na Hel, takie są główne punkty programu. Jeśli macie pomysły na fajna rozrywkę z dziećmi w Trójmieście to będę wdzięczna za propozycje 😉
Miał być post o bilansie Lusi, ale postaram się go napisać w przyszłym tygodniu. A może uda się w drodze nad morze. Zobaczymy. Na pewno będzie.
Trzymajcie kciuki za dzisiejszy występ, za mnie coby mi z bardzo makijaż nie splynął ze wzruszenia i za nasz wyjazd.
Buziaki i ahoj przygodo!!
Udanego wypoczynku! ;)
OdpowiedzUsuńPracowity ale jakże sympatyczny dzień :) już się nie mogę doczekać Twojej relacji z wakacji nad morzem :) udanego i aktywnego wypoczynku Wam życzę :)
OdpowiedzUsuńDaj koniecznie znać jak przetrwałaś występ Juniora.
OdpowiedzUsuńJak ja Wam zazdroszczę morza. To, co zaplanowaliście w Trójmieście wystarczy. Na wszystko trzeba czasu, a z dziećmi tym bardziej. Ja też nie lubię się smażyć na plaży więc rozumiem w pełni grafik. My jeszcze o Malbork zahaczaliśmy, ale to za kilka lat w Waszym przypadku, bo samo zwiedzanie tra ok 4godzin. A jakos krzyżacy średnio zaplanowali trasę dla wózków dziecięcych :)
Bardzo intensywny dzień.
Szerokiej drogi i ahoj przygodo!
Wychowalam sie w Trojmiescie, ale od tego czasu tyle sie zmienilo, ze nic nie polece, bo nie znam zwyczajnie. :D
OdpowiedzUsuńMam nadzieje, ze zakonczenie roku bylo piekne i starczylo Ci chusteczek? ;)
Bawcie sie dobrze i oby pogoda dopisala, ale wyglada, ze w tym roku, tak jak w poprzednim, lato w Polsce szykuje sie piekne! :)
Dziewczyny, sorry że tak się wtrącę, ale jakby co to jest taka dziewczyna - Kaśka, która mieszka w Gdańsku i prowadzi kanał na Youtube. Takie, wiecie, mydło i powidło, ale najczęściej pokazuje różne fajne miejscówki właśnie z 3miasta - pieknie jest żyć- to się nazywa.
UsuńNormalna, fajna laska. Ja ją znalazłam szukając jakiś ubrań, a poniewaz bardzo odpowiada mi jej styl i duzo pod wzgl. mody i podejscia do ciuchow mamy podobne, to u niej zostałam. Ale głównie, tak jak piszę, Gdańsk i okolice. https://www.youtube.com/channel/UCVIoUBEEThqOX0pJ0TKU2Mg